Nastro Masking Tape Trio Pack 19-25-30mm
13,49
9.9% korting- Afplaktape gemaakt van Japans Washipapier
- Laat geen lijmresten achter
- Beter dan standaard crêpe tapes
- Geschikt voor kwetsbare en gevoelige ondergronden

13,49
9.9% kortingVoordelige bundel met drie van de meest gangbare maten van de Monello Nastro Masking Tape: 19, 25 en 30mm breed met 10% korting!
De Monello Nastro Masking Tape is gemaakt van Japans washipapier. Washipapier is een speciaal soort papier, gemaakt in Japan. Washitape heeft vele voordelen t.o.v. standaard crêpe tapes. Washitape is dunner, waardoor je veel makkelijker kunt polijsten langs de tape, er kunnen veel scherpere lijnen en bochten worden gemaakt, het laat geen lijmresten achter en is beter bestand tegen UV-stralen.
Dankzij de versterkte drager heeft Monello Nastro Masking Tape een hoge scheurbestendigheid. De speciale acryl lijmstof zorgt voor een sterke hechting, zelfs op vochtige en/of ruwe oppervlakken, zonder lijmresten achter te laten. Bij uitstek geschikt voor het afplakken van kwetsbare en gevoelige delen, zowel interieur als exterieur. Onmisbaar voor elke polijstsessie!
Lengte: 50 meter.
Artikelnummer: | BMON41 |
---|
3 beoordelingen
Wouter
Prettig verwerkende tape, kan bochten goed aan en plakt zoals het hoort.
Ward
niets op aan te merken, soms is het wel nodig om te snijden/knipper voor de tape juist te krijgen ipv te scheuren
Alex
Fijne combinatie vaan meerdere maten. Houdt goed. Is stevig, maar daardoor heb je wel een mes of schaaar nodig.