Nastro Masking Tape 19mm
3,99
- Afplaktape gemaakt van Japans Washipapier
- Laat geen lijmresten achter
- Beter dan standaard crêpe tapes
- Geschikt voor kwetsbare en gevoelige ondergronden

3,99
De Monello Nastro Masking Tape is gemaakt van Japans washipapier. Washipapier is een speciaal soort papier, gemaakt in Japan. Washitape heeft vele voordelen t.o.v. standaard crêpe tapes. Washitape is dunner, waardoor je veel makkelijker kunt polijsten langs de tape, er kunnen veel scherpere lijnen en bochten worden gemaakt, het laat geen lijmresten achter en is beter bestand tegen UV-stralen.
Dankzij de versterkte drager heeft Monello Nastro Masking Tape een hoge scheurbestendigheid. De speciale acryl lijmstof zorgt voor een sterke hechting, zelfs op vochtige en/of ruwe oppervlakken, zonder lijmresten achter te laten. Bij uitstek geschikt voor het afplakken van kwetsbare en gevoelige delen, zowel interieur als exterieur. Onmisbaar voor elke polijstsessie!
Lengte: 50 meter.
Verkrijgbaar in diverse maten.
Artikelnummer: | MNT0101 |
---|
1 - 3 van 6 beoordelingen
Michel Jolie
Goede tape zoals al eerder aangehaald, wel vind ik deze minder makkelijk afscheuren dan Colad tape. Misschien is dit juist een feature wat mensen graag willen, voor mij is de Colad fijner.
Kristof
Doet wat het moet en plakt de onderdelen af die je wilt afplakken. Plakt niet overal even goed. Even met de ontvetter erlangs en dan gaat het wat beter.
Danny
Tape werkt top, zowel op de auto, voor de DA eroverheen gaat, maar ook in huis! Op de foto onze babykamer; de gordijnen zouden in de winkel af te halen zijn, maar door lockdown gesloten, dus hier de improv versie... zonder residu achter te laten op het glas.